Papierowa torba reklamowa z nadrukiem

TORBY PAPIEROWE Z NADRUKIEM

Torby reklamowe z nadrukiem to nieodzowna część konferencji, targów czy spotkań firmowych. Nasza drukarnia wykona dla Ciebie akcesoria, które będą zwracać na siebie uwagę. 7 dostępnych wzorów (w tym torba na wino) pozwoli dobrać odpowiednią wielkość papierowej torby reklamowej do indywidualnych potrzeb. Możesz też stworzyć idealne torby dodawane do zakupionego produktu swojej marki – podkreślające jego unikalną wartość, przyciągające spojrzenia, w dodatku wykonane z tworzywa budzącego lepsze skojarzenia niż plastik wykorzystywany do produkcji standardowych reklamówek.

Torby papierowe Wrocław – opis usługi naszej drukarni

Torby papierowe wykonujemy z papieru kredowego o grubości 170g, foliujemy mat lub błysk.  Na życzenie stosujemy też lakier UV, chroniący wydruk przed działaniem promieni słonecznych. Do wyboru jest 11 kolorów sznurka. Dzięki temu bez problemu dobierzesz taki, który idealnie komponuje się z projektem pełnokolorowej torby reklamowej.

Zamień plastik na papier

Papierowe torby z nadrukiem z powodzeniem zastąpią zwyczajne, plastikowe torebki. Przemawia za nimi również spora liczba dostępnych formatów. Torby papierowe wyglądają elegancko i ciekawie, w zależności od projektu mogą nawiązywać do stylistyki retro albo nowoczesnego minimalizmu. Prezentują się znacznie lepiej niż ich plastikowe odpowiedniki, kojarzone obecnie z kiczem i złym gustem.

Zastosowanie:

Torby papierowe są idealnym nośnikiem informacji handlowej. Najczęstsze wykorzystanie:

  • w butikach do spakowania towaru
  • podczas konferencji
  • w trakcie targów
  • podczas rozmów handlowych

Jeżeli promujesz wydarzenie, reklamujesz produkt lub markę, a Twojej firmie są potrzebne torby papierowe z nadrukiem, odwiedź Wrocław, w którym znajduje się nasza drukarnia albo skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail. Gwarantujemy rzetelną, solidną i terminową realizację.