Teczka ofertowa

TECZKI OFERTOWE

Teczki ofertowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Często pełnią funkcję organizacyjną, pozwalając przechowywać najważniejsze dokumenty w jednym miejscu. Służą też do tego, by w estetyczny sposób wręczyć ofertę klientowi. Teczki firmowe to także, oprócz odgrywania roli praktycznej wizytówki, jeden z najbardziej rozpoznawalnych elementów identyfikacji wizualnej firmy. Wykorzystaj je do promowania marki na rynku.

Opis usługi

Oferowane przez nas teczki ofertowe wykonujemy z grubej kredy 350g, możemy je zafoliować na błysk lub mat oraz zastosować lakier UV – miejscowe wybłyszczenia stosowane na logotypach lub częściach grafiki, pozwalające wyróżnić dany element z tła. Dodatkowe sposoby wykończenia, czyli tak zwanego uszlachetnienia druku, sprawiają, że zamówiony produkt staje się jeszcze bardziej prestiżowy.

Oferta dopasowana do potrzeb klientów

Teczki firmowe, które wykonujemy we Wrocławiu, to bez wątpienia poręczne gadżety. Przydają się na spotkaniach biznesowych, targach produktowych czy konferencjach. Dostępne są między innymi teczki z jednym lub podwójnym bigowaniem na grzbiecie. Posiadamy kilka różnych własnych wykrojników – więc łatwo dopasować projekt do możliwości technicznych. Jako jedni z niewielu drukujemy także teczki dwustronne. Interesuje Cię teczka A5? To też możemy wydrukować. Na życzenie klienta udostępniamy plik z wykrojem teczki – do usprawnienia projektowania. Jeśli chcesz – zaprojektujemy wzór teczki zgodnie z Twoją wizją.

Teczki ofertowe Wrocław – profesjonalne wsparcie, rzetelna realizacja

Ciekawa grafika, wyraziste kolory, zaakcentowane logo – to wszystko przyciąga wzrok i przełamuje monotonię. Wbrew znanemu zaleceniu, by nie oceniać książki po okładce, klient chętniej zajrzy do wnętrza teczki, która zwróci jego uwagę pomysłowym, atrakcyjnym wyglądem. Dlatego przełam nudę, szarość i monotonię. Prześlij nam swój pomysł, a my go zrealizujemy. Zapewniamy kompleksową obsługę, profesjonalne doradztwo, a także szybkie i solidne wykonanie zlecenia.