REFERENCJE DRUKARNI

PROFESJONALNA OBSŁUGA ZLECEŃ

OPINIE KLIENTÓW – NAJLEPSZE REKOMENDACJE

Bardzo ważne jest dla nas co nasi Klienci sądzą o współpracy z drukarnią. Wszystkie sygnały bierzemy pod uwagę starając się poprawić jakość wydruków i obsługi. Cieszą nas wszystkie pozytywne opinie o naszej pracy – są swoistą nagrodą za wysiłek jaki wkładamy w realizację zleceń. Wszelkie uwagi krytyczne (choć nie ma ich wiele) analizujemy i sprawdzamy jak możemy się zmienić na lepsze. Nasza drukarnia offsetowa i wielkoformatowa z Wrocławia cały czas stara się udoskonalać oferowane usługi, żeby na bieżąco dostosowywać się do potrzeb klientów i iść z duchem czasu. Stale rozwijamy naszą wiedzę i gromadzimy doświadczenie. Śledzimy też technologiczne nowinki, by oferować coraz lepszy poziom obsługi i wyróżniać się na tle innych drukarni. Poniżej prezentujemy referencje wystawione nam od naszych zadowolonych Klientów. Pokazują nasze silne strony, poziom realizacji zleceń czy obsługi Klienta. Dziękujemy za te ciepłe słowa!
Kruk – Referencje dla drukarni

KLIENT

Kruk S.A.

REFERENCJE

Jesteśmy zadowoleni z jakości wydruków wielkoformatowych, które realizowała dla nas drukarnia jak i również z realizacji wyklejania zamówionych fototapet.
Prace wykonywane są profesjonalnie, solidnie i terminowo. Bezpłatna próbka wybranego rodzaju tapety była dużym atutem i znacznie ułatwiła proces podjęcia decyzji.

ZAKRES

Druk i montaż fototapet w nowej siedzibie firmy.
Pasaż Grunwldzki – referencje dla drukarni

KLIENT

Pasaż Grunwaldzki

REFERENCJE

Drukarnia Projekt DKJ (…) jest jednym z naszych wieloletnich Partnerów, z którym pracujemy w zakresie wydruków wielkoformatowych i offsetowych.
Jakość świadczonych przez nich usług i terminowość w pełni zaspokajają nasze oczekiwania. Wielokrotnie drukarnia służyła nam informacją i radami technicznymi wykraczającymi poza jej standardowy zakres obowiązków.

ZAKRES

Druk materiałów outdoorowych oraz wydruki offsetowe.
SNH Opinia o drukarni
SNH Opinia o drukarni

KLIENT

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty

REFERENCJE

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i z wykonywanych przez Drukarnię prac. Zlecone materiały są wykonywane kompleksowo, starannie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wydruki charakteryzują się wysoką jakością, a terminy realizacji zleceń zawsze są dotrzymywane.
W związku z mnogością i różnorodnością naszych zamówień Drukarnia bardzo często staje przed nowymi wyzwaniami, którym zawsze potrafi z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem sprostać.

ZAKRES

Druki offsetowe, wielkoformatowe, montaż reklam
Lab Pharma opinie o drukarni
Lab Pharma opinie o drukarni

KLIENT

Lab Pharma

REFERENCJE

Nasza firma jest w pełni usatysfakcjonowana z wydruków wykonywanych przez tą Drukarnię. Zlecone prace są wykonywane kompleksowo, starannie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
Drukarnia zawsze wywiązuje się z ustalonych terminów realizacji, dostosowuje swoje tempo pracy do naszych potrzeb dzięki czemu mamy pewność, że otrzymamy na czas zamówione materiały.

ZAKRES

Wydruki wielkoformatowe, montaż reklam na witrynach
DFOP - referencje dla drukarni
DFOP – referencje dla drukarni

KLIENT

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych

REFERENCJE

Jakość świadczonych prze nią usług i terminowość w pełni zaspokajają nasze oczekiwania. Jesteśmy w pełni zadowoleni  wykonywanych zleceń. Obsługa jest kompleksowa i staranna, a wykonywane materiały dobrej jakości. Kontakt z firmą przebiega bez zakłóceń a zamówienia realizowane są niezwłocznie.

ZAKRES

Skład DTP, druk offsetowy, projektowanie
Centrozłom Wrocław - opinia o drukarni
Centrozłom Wrocław – opinia o drukarni

KLIENT

Centrozłom Wrocław S.A.

REFERENCJE

Biorąc pod uwagę naszą współpracę możemy z przyjemnością zaświadczyć, że współpraca z drukarnią Projekt DKJ okazała się bardzo owocna i satysfakcjonująca.

ZAKRES

Skład DTP, druk offsetowy, projektowanie