Papier do pakowania z nadrukiem

PAPIER PAKOWY Z NADRUKIEM

Kolorowy papier pakowy z indywidualnym nadrukiem sprawdzi się wszędzie tam, gdzie sprzedawany towar wymaga zapakowania w szczególny i elegancki sposób. Można zawinąć w niego również prezenty – zarówno te wręczane pracownikom firmy, jak i te rozdawane klientom, promując swoje produkty czy usługi.

Papier do pakowania z własnym nadrukiem – opis usługi drukarni

Papier pakowy drukujemy na kredzie błyszczącej 90g w dwóch formatach: 68x98cm i 109x153cm. Prowadzisz ekskluzywny butik? Chcesz zaoferować ozdobne pakowanie swoich produktów? A może zapakować prezenty dla pracowników swojej firmy? Indywidualny papier do pakowania jest doskonałym rozwiązaniem. Dzięki posiadanej technologii realizujemy zamówienia na papier pakowy już od 50 arkuszy!

Papier pakowy Wrocław – doskonały dla producentów i sklepów firmowych

Komu polecamy usługę drukowania papieru do pakowania z nadrukiem? Przede wszystkim producentom, butikom, salonom firmowym, drogeriom, punktom pakowania prezentów, sklepom branżowym lub wielobranżowym, a także instytucjom i urzędom świadomie kształtującym swój wizerunek. Papier z indywidualnym logo to skuteczny i pomocny środek, który może promować firmę i zwiększać atrakcyjność Twojej marki.

Nośnik informacji reklamowej i wsparcie w marketingu

Papier do pakowania przyda się niemal każdej firmie, szczególnie gdy promuje się swoje produkty w sieci. Często okazuje się niezbędny przy współpracy z blogerami i innymi influencerami. W takich przypadkach liczy się to, by estetycznie zapakować własny produkt, a także w subtelny sposób przemycić logo firmy. W papier z własnym nadrukiem można zapakować także gadżety reklamowe przesyłane biznesowym partnerom albo klientom. Wszystkie te działania zwiększają rozpoznawalność marki i budują pozytywne skojarzenia zapadające w pamięć konsumentów.

Zamówienia na papier pakowy z nadrukiem realizujemy we Wrocławiu. Skorzystaj z naszej oferty – wspólnie stworzymy coś wyjątkowego. Oferujemy pomoc w przygotowaniu projektów, profesjonalne doradztwo, a także staranne i terminowe wykonanie wydruków.