Oklejanie samochodów

Reklama na auta . Branding floty

OKLEJANIE AUT

ZMIANA . KOLORU . AUTA

Samochód firmowy to najtańszy nośnik przekazu reklamowego – warto go wykorzystać do utrwalenia świadomości istnienia marki na rynku. Pojazd pokryty grafikami przyciąga spojrzenia, pozwala się wyróżnić. Dzięki umieszczeniu na nim wydruków o charakterze reklamy, Twoje produkty lub usługi mogą dotrzeć do jeszcze szerszego grona klientów.

Oklejanie samochodów Wrocław

Samochody wyklejamy markową folią wylewaną zabezpieczoną dedykowanym laminatem. Materiał ten chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, na przykład przed zarysowaniem na myjni samochodowej. Zabezpiecza też wydruk przed warunkami atmosferycznymi i promieniowaniem UV. Oklejaniem samochodów we Wrocławiu zajmują się nasi specjaliści, którzy posiadają ponad piętnastoletnie doświadczenie przy tego typu aplikacjach.

Odmień wygląd swojego auta

Oprócz przekazu reklamowego wyklejanie aut może być elementem tuningu optycznego. Folie imitujące włókno węglowe – karbon, folie matowe, folie złote czy chromowane – to wszystko nadaje unikalnego charakteru naszemu samochodowi. Dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów folii możesz uzyskać niepowtarzalny efekt. W prosty, a zarazem pomysłowy sposób odświeżysz wygląd pojazdu. Jeżeli interesuje Cię zmiana koloru auta, odwiedź Wrocław, w którym mieści się nasza drukarnia albo skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Prześlij nam swój pomysł, a my wycenimy jego realizację i zajmiemy się wykonaniem.

Chroń lakier przed uszkodzeniami

Często podejmujemy się oklejenia auta, które ma na celu zabezpieczenie lakieru samochodowego przed zniszczeniem. Wykorzystujemy do tego celu bezbarwne folie ochronne. Pozwala to uniknąć porysowania lakieru i chroni zimą przed szkodliwym działaniem soli drogowej. Jeśli chcesz zadbać o stan wizualny pojazdu, zdecyduj się na usługę, jaką jest profesjonalne oklejanie aut. Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań – obsługujemy klientów z każdego miejsca w Polsce. Pracujemy z materiałami o wysokiej jakości i dbamy o szczegóły. Słyniemy z rzetelności i terminowości. Zapewniamy też pomoc w przygotowaniu projektów do druku.

ZASTOSOWANIA:

  • zmiana koloru – szeroki wybór folii barwionych w masie przeznaczonych do całościowego oklejenia auta
  • tuning optyczny – folia matowa, folia imitująca włókno węglowe czy folia chromowa – wszystko aby auto lepiej się prezentowało
  • ochrona lakieru – dzięki przezroczystej folii ochronnej nie straszne są zarysowania czy sól drogowa
  • oznakowanie floty – darmowy nośnik reklamowy – warto wykorzystać do budowania wizerunku silnej marki
  • mobilna reklama – reklama na autach może jednego dnia dotrzeć do wielu klientów
  • częściowe oklejenie – nie trzeba zaklejać całego auta – wystarczy dobry projekt i przekaz reklamowy jest równie silny