Co możemy dla Ciebie wydrukować?

Reklama na samochodzie? Fototapeta? Ulotki? Teczki?

Oferta drukarni – sprawdź!

DRUKARNIA OFFSETOWA

WIZYTÓWKI . ULOTKI . TECZKI . PLAKATY . NOTESY

Kompleksowa obsługa firm z zakresu druku offsetowego – nie tylko drukujemy – również doradzamy najlepsze i najbardziej ekonomiczne formaty i nakłady. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje sprawną realizację zleceń z zakresu druku offsetowego. Potrzebujesz ulotek, folderów, wizytówek, teczek ofertowych? A może chcesz wydrukować zaproszenia i bilety na organizowane wydarzenie? Zamierzasz rozdać pracownikom i klientom notesy z logo firmy? Planujesz wydać książkę? Druk offsetowy ma bardzo szerokie zastosowanie. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

 

DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA

FOTOTAPETY . NAKLEJKI PODŁOGOWE . CANVAS

Wydrukujemy każdą reklamę w wielkim formacie. Plakaty, banery, billboardy, siatki, flagi – to tylko niektóre z realizowanych przez nas zleceń. Wykonujemy wydruki wielkoformatowe dla firm i osób prywatnych. Przygotowujemy też materiały do ekspozycji. Chcesz ozdobić ścianę w domu, biurze lub innym lokalu? Zamów u nas fototapety na wymiar. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz materiałów reklamowych, czy drukujesz tylko na swoje potrzeby, zawsze zapewniamy rzetelną realizację. Stosujemy dedykowane i oryginalne media co przekłada się na jakość wydruków. Dzięki zaletom cyfrowego druku wielkoformatowego możemy zaoferować krótkie serie w niskich cenach.

PROJEKTY GRAFICZNE I DTP

PROJEKT LOGOTYPU . IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Pomysł, projektowanie, przystosowanie projektów do wymagań technicznych, druk, DTP – do realizowanych zleceń podchodzimy całościowo, oszczędzając Twój czas. Masz szansę skorzystać z wielu usług w jednym miejscu. Potrzebujesz reklamy na witrynę sklepu, teczek ofertowych i katalogów dla klientów? Dzięki kompleksowej obsłudze jesteśmy konkurencyjni cenowo i możemy zaproponować projekt i wydruk w jednym pakiecie. Doświadczony dział graficzny i DTP sprawnie i estetycznie zaprojektuje każdą reklamę i publikację.

OKLEJANIE SAMOCHODÓW

REKLAMA NA AUTO . BRANDING SAMOCHODÓW

Każde firmowe auto to darmowy nośnik reklamowy. Dobrze zaprojektowana reklama na samochód wzbudzi zaufanie do firmy i podniesie jej prestiż. Stosujemy tylko markowe, zachodnie media – dzięki temu reklama jest estetyczna i wytrzymała. Oklejanie aut to także prosty i szybki sposób na odmienienie wyglądu pojazdu. Oferujemy szeroką gamę dostępnych kolorów, dzięki czemu możesz uzyskać niepowtarzalny efekt i wyróżniać się na ulicach.

 

REKLAMA NA WITRYNACH

REKLAMA SKLEPU . OKLEJANIE SZYB

Zaprojektujemy, wydrukujemy i zamontujemy reklamę na witrynie Twojego sklepu czy punktu usługowego. Prowadzimy zlecenie od A do Z – Ty tylko akceptujesz projekt i cieszysz się z wyklejonej witryny.

PLOTOWANIE FOLII

SZYLDY . NAPISY . PRECYZJA . KOLORY

Plotowanie folii to wycinanie z zadrukowanych folii dowolnych kształtów. Umożliwia przekazywanie informacji w postaci liter, cyfr, logo i innych grafik. Nowoczesny ploter tnący pozwala precyzyjnie realizować zlecenia na różnego rodzaju naklejki, litery czy szyldy reklamowe. Optyczne pozycjonowanie mediów przyspiesza pracę – dzięki czemu realizujemy zlecenia z dnia na dzień. W skład naszych usług wchodzi nie tylko plotowanie folii, ale też montaż gotowych materiałów.