Fototapeta na ścianę

FOTOTAPETA ZE ZDJĘCIA

Fototapety są nowoczesnymi elementami dekoracji wnętrz. Jeszcze do niedawna rzadko ozdabiano nimi ściany, traktując je raczej jak relikt minionej epoki. Obecnie fototapety wróciły do łask. Początkowo wzbudziły zainteresowanie głównie wśród architektów i projektantów wnętrz, którzy postanowili ponownie docenić ich walory estetyczne i praktyczne. Z czasem ścienne ozdoby zyskiwały coraz szersze grono zwolenników, stając się jednym z aranżacyjnych hitów.

Współczesne fototapety nie mają jednak zbyt wiele wspólnego z tymi dawniejszymi. Dziś drukuje się je na materiałach o znacznie wyższej jakości, dbając o staranne wykonanie. Można wybierać spośród wielu wzorów, a nawet stworzyć fototapetę według własnego pomysłu. Wszystko to sprawia, że dzięki oryginalnym ozdobom wnętrza nabierają stylowego, niebanalnego charakteru. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – wykonujemy fototapety, zaopatrując Wrocław, Kraków, Poznań, Warszawę, a także klientów z wielu innych miejsc w Polsce.

Opis usługi drukowania fototapet na zamówienie:

Fototapety drukujemy na specjalnie dedykowanych materiałach – począwszy od gładkich papierów lateksowych, a skończywszy na grubych tapetach winylowych z fakturą. W zależności od potrzeb i przeznaczenia można wybierać spośród tworzyw o różnych właściwościach na przykład o wysokiej przepuszczalności i odporności na wilgoć. Fototapety drukujemy w łatwych do wyklejenia szerokościach. Dzięki temu ich montaż okazuje się prostszy i wygodniejszy. Realizujemy rozmaite zamówienia. Jeżeli potrzebujesz fototapety na wymiar, odwiedź Wrocław, w którym mieści się nasza siedziba lub skontaktuj się z nami telefonicznie albo poprzez wiadomość e-mail.

Oprócz wydruku fototapet zajmujemy się kompleksową obsługą tego typu zleceń. Przyjeżdżamy na pomiary, przedstawiamy wizualizację, drukujemy fototapety i montujemy. Wszystko załatwisz w jednym miejscu.

Zastosowanie fototapet:

Przede wszystkim dekoracja wnętrz mieszkalnych, ale fototapetę można spotkać również na ścianach biur czy restauracji. Montaż jest taki sam jak w przypadku zwykłych tapet – stosować należy normalny klej do tapet.

Fototapety – szybki sposób na ożywienie ścian

Fototapety dają dużo możliwości dekoracyjnych. Często pozwalają osiągnąć ciekawy efekt bez konieczności ozdabiania pomieszczenia niezliczoną ilością gadżetów. Mogą podkreślać filozofię Twojej firmy, motywować do działania, zachęcać do odpoczynku, dodawać wnętrzu przytulności i kolorów. To, w jaki sposób wykorzystasz grafiki i zdjęcia, zależy wyłącznie od Twojej pomysłowości i z tego powodu fototapety produkowane przez nas we Wrocławiu cieszą się ogromną popularnością.

Chcesz urządzić stylowe mieszkanie? Zaaranżować biuro, którego wystrój ma sprzyjać kreatywności? A może udekorować wnętrze sklepu lub restauracji modnym, przyciągającym spojrzenia akcentem? Nie musisz wydawać na to zbyt wiele pieniędzy. Korzystna cena może iść w parze z wysoką jakością. Jeśli interesują Cię ciekawe i tanie fototapety, Wrocław jest miejscem, na którego mapie znajdziesz drukarnię wyspecjalizowaną w cyfrowym druku wielkoformatowym. Wspólnie zrealizujemy projekt spełniający Twoje oczekiwania. Zachęcamy do składania zamówień!