Naklejki na folii samoprzylepnej

FOLIA SAMOPRZYLEPNA

Potrzebujesz naklejek z logo swojej firmy? A może grafiki do przyklejenia na sklepową witrynę? Chcesz zaaranżować stoisko targowe tak, by kojarzyło się z marką i zostało zapamiętane przez potencjalnych klientów? Szukasz dobrego i niedrogiego materiału do reklamy zewnętrznej i wewnętrznej? Druk na folii samoprzylepnej sprawdzi się w każdym przypadku, w którym liczy się szybkość realizacji, wysoka jakość zadruku i odporności na warunki atmosferyczne.

Opis:

Folia samoprzylepna to standardowy nośnik informacji nie tylko outdoorowej. Grafika wydrukowana na tym materiale charakteryzuje się dużym nasyceniem kolorów, dlatego skuteczniej przykuwa wzrok, zwracając uwagę na reklamowaną markę, imprezę czy usługę.

Druk na folii samoprzylepnej Wrocław

Do druku wykorzystujemy markową folię monomeryczną z klejem usuwalnym lub permanentnym. Jest to materiał powszechnie stosowany w druku wielkoformatowym. Folię można naklejać na wszelakiego rodzaju płaskie powierzchnie (płyty PCV, szyby, metalowe tablice, lustra, płaskie elementy karoserii, meble itp.) i plotować (wycinać) według dowolnego kształtu. Pozwala to na przygotowanie większych elementów, przeznaczonych na duże powierzchnie, ale też drobnych naklejek czy etykiet. Folia występuje w wykończeniu matowym lub błyszczącym. Drukujemy również na folii przezroczystej.

Aplikacja folii monomerycznej:

Płaskie powierzchnie, na które nakleja się folię monomeryczną, powinny być suche i czyste. Nie należy aplikować jej na materiały świeżo lakierowane lub malowane.

Zastosowanie folii samoprzylepnej:

Na folii najczęściej wykonuje się wszelakiego rodzaju naklejki, stickery czy grafiki na stoiska wystawiennicze. Wykorzystuje się ją również do wyklejania sklepowych witryn i innych powierzchni reklamowych,  w celu promowania produktów, usług czy wydarzeń. Folia samoprzylepna może być stosowana zarówno do aplikacji wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Jest  odporna na warunki atmosferyczne. Po zadrukowaniu folię można plotować (wycinać) do dowolnego kształtu. Często wykonuje się z jej użyciem naklejki na samochody. Jeśli interesuje Cię druk na folii samoprzylepnej, we Wrocławiu zrealizujemy Twoje zamówienie.