Druk wielkoformatowy we Wrocławiu

Doświadczenie . Sprawdzone media . Doradztwo

DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA

WROCŁAW . WIELKI FORMAT

Druk wielkoformatowy to metoda pozwalająca drukować teksty i grafiki na różnych mediach – płótnie, materiale banerowym, siatkach mesh, rollupach, fototapetach, papierze i folii. Do wielkoformatowych wydruków można zaliczyć na przykład plakaty, afisze i inne materiały wykorzystywane w systemach wystawienniczych. W naszej drukarni posługujemy się technologią cyfrową, dostosowaną do drukowania na materiałach podłożowych o zwiększonym formacie.

Wydruki wielkoformatowe, które wykonujemy we Wrocławiu, znajdują rozmaite zastosowania. Współpracujemy z firmami z różnych branż, instytucjami kultury i agencjami reklamowymi. Oferta naszych usług jest naprawdę szeroka, dlatego w jednym miejscu uda Ci się wykonać wiele form wydruków wspierających strategię promocyjną i brandingową.

Daj się zauważyć – reklamuj skuteczniej

Niezależnie od branży, rozmaite działania marketingowe są niezbędne do tego, by osiągnąć sukces w biznesie. Zwracając uwagę na swoje produkty i usługi, masz szansę zdobyć szerokie grono potencjalnych klientów, zyskać ich zainteresowanie, zapaść im w pamięć. Podobnie jest w kwestii kształtowania wizerunku marki, dbania o jej rozpoznawalność.

Jeżeli potrzebujesz banerów, billboardów, plakatów, naklejek lub reklam w innej formie, drukarnia wielkoformatowa z Wrocławia rzetelnie zrealizuje Twoje zamówienie. Korzystając z naszego doświadczenia, gromadzonej przez lata wiedzy i używając sprawdzonych materiałów i technik, pomożemy Ci stworzyć reklamy, które przyciągną spojrzenia przechodniów. Zwiększ widoczność Twojej oferty i wyróżnij się spośród konkurencji – prześlij nam projekt lub zleć jego wykonanie nam. Zachęcamy do kontaktu!

Wydruki nie tylko dla firm

Naszymi klientami są też osoby prywatne, które chcą zrealizować swój pomysł, na przykład urządzić przytulne mieszkanie o wyjątkowym wystroju, dekorując je plakatami, oryginalną fototapetą lub zdjęciami najbliższych w większym formacie.

Druk wielkoformatowy Wrocław

Posiadany park maszynowy pozwala nam również realizować zlecenia z zakresu cyfrowego druku wielkoformatowego. Dzięki zaletom tego rozwiązania jesteśmy w stanie drukować również krótkie serie np. plakatów B1 czy A0. Standardowe nasze pole działania to:

Tablice pcv

TABLICE REKLAMOWE PCV

Tablice suchościeralne, oznaczenia budynków, tablice informacyjne czy wydruk zdjęć na sztywnym podkładzie to jedne z wielu zastosowań tablic pcv z wydrukiem. Łatwość montażu powoduje, że jest to chętnie wybierany produkt.
Płótno Canvas

CANVAS WYDRUK NA PŁÓTNIE

Szlachetna faktura canvas przypomina płótno malarskie. Materiał ten stosujemy przy wydruku reprodukcji obrazów czy zdjęć.
Reklama na samochodach

OKLEJANIE SAMOCHODÓW

Reklama na samochodzie to najtańszy przekaz reklamowy do masowego odbiorcy. Oznakowanie aut floty firmowej wzmacnia prestiż i wizerunek firmy. Zmiana koloru auta? To dla nas żaden problem!
Fototapeta na ścianę

FOTOTAPETA ZE ZDJĘCIA

Chcesz ożywić wnętrze swojego domu? Zaaranżować ciekawie przestrzeń? A może chcesz aby Twoje biuro przypominało kreatywnością biuro np. Facebooka? Proste rozwiązanie – fototapety ścienne.
Citylight - plakaty wielkoformatowe

CITYLIGHT – PLAKATY XXL

Podświetlana reklama często spotykana na przystankach to właśnie citylight. Jest to plakat wielkoformatowy o rozmiarze 120x180cm. Z pewnością widziałeś nasze wydruki we Wrocławiu.
Reklama na sklepie

REKLAMA NA WITRYNY

Grafika na witrynach własnego sklepu to najlepszy sposób na zareklamowanie swojego biznesu. Projektujemy, drukujemy i wyklejamy!
Flaga reklamowa

FLAGI FIRMOWE

Flagi z logotypem dumnie łopoczą przed siedzibą firmy – ale to nie jedyne zastosowanie. Wykonujemy również flagi reklamowe wbijane w ziemię – typu bowflag.
Zdjęcia wydrukowane w dużym formacie

ZDJĘCIA WIELKOFORMATOWE

Dzięki wysokiej rozdzielczości wydruków i dobremu nasyceniu kolorów możemy wydrukować Twoje zdjęcia w naprawdę dużym formacie.
Baner winylowy

BANERY REKLAMOWE

Banery to tania i skuteczna forma reklamy. Mocny materiał i odporność na warunki atmosferyczne powoduje, że banery są trwałym nośnikiem reklamy.
Billboard drukarnia

BILLBOARDY DRUKARNIA

Billboardy reklamowe to nośnik informacji, które trafią do szerokiego grona odbiorców. Billboardy drukujemy na specjalnym papierze BBS lub na folii
Siatki wielkoformatowe mesh

SIATKI WIELKOFORMATOWE

Reklamy na budynkach to często nawet 1000m2 powierzchni przekazu. Sam nośnik musi być lekki, przewiewny a zarazem wytrzymały.
Folia wylewana

FOLIA WYLEWANA

Specjalny rodzaj folii stosowanej w druku wielkoformatowym przeznaczonym do wyklejania samochodów. Folia wylewana służy do wyklejania powierzchni o dużych przetłoczeniach – takich jak na karoserii.
Naklejki podłogowe

NAKLEJKI PODŁOGOWE

Atrakcyjna i zaskakująca forma reklamy charakteryzująca się dużym impactem. Naklejki podłogowe to nowy sposób na dotarcie do potencjalnych klientów.
Folia OWV

FOLIA ONE WAY VISION

Folia One Way Vision służy do wyklejania szyb – jej specjalna siateczkowa struktura zapewnia widzialność reklamy z zewnątrz – a od środka nic nie zasłania widoku.
Rollstand - rollup

ROLLSTANDY – ROLLUPY

Rollstandy inaczej zwane rollup to przenośne systemy reklamy wewnętrznej. Można je zabrać na konferencję czy targi. Zaletą jest łatwość rozstawienia i niska cena.
Frontprint folia do podświetleńtlen

FRONTPRINT DO PODŚWIETLEŃ

Pięknie wysycone kolory, taki sam wygląd za dnia jak i po podświetleniu kasetonu? To właśnie nasz wydruk na frontprint – materiale do podświetleń.
Plakaty wielkoformatowe

PLAKATY WIELKOFORMATOWE

Krótkie serie plakatów (10-50szt.), nieograniczony format, fotograficzna jakość wydruku to zalety, obok których nie można przejść obojętnie!
Naklejki na folii samoprzylepnej

FOLIA SAMOPRZYLEPNA

Folia samoprzylepna może być w wykończeniu błyszczącym lub matowym – stosuje się ją do wydruku naklejek, reklam na witrynach czy na tablicach reklamowych.
Wydruk obrazów

WYDRUK OBRAZÓW

Obraz z reprodukcją lub Twoim zdjęciem nada odpowiedni styl pomieszczeniu niezależnie, czy będzie to Twoje mieszkanie, czy biuro.

WYKOŃCZENIE WYDRUKÓW WIELKOFORMATOWYCH

Nie sprzedajemy tylko metrów kwadratowych – nasze wydruki wielkoformatowe odpowiednio przygotowujemy do ekspozycji:

  • oczkowanie banerów
  • wyklejanie aut
  • wyklejanie witryn
  • naklejanie folii na PCV
  • laminowanie wydruków
  • wyklejanie stoisk targowych
  • obszywanie – uzbrojenie flag
  • montaże na wysokości
  • plotowanie kształtu