Przyjazna drukarnia we Wrocławiu

Korzystna cena . Wysoka jakość . Krótkie terminy

DRUKARNIA OFFSETOWA

WROCŁAW . DRUK . KOLORY

Druk offsetowy jest jedną z najczęściej stosowanych technik druku. Jej popularność wynika z faktu, że znajduje ona wiele zastosowań w przemyśle poligraficznym. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym i logistycznym jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki wachlarz produktów. Krótki czas realizacji oraz konkurencyjne ceny to cechy, które wyróżniają nas wśród innych drukarni. Nasza oferta to przede wszystkim:

Plakaty do formatu B1

PLAKATY DO FORMATU B1

Urządzasz koncert, a może prowadzisz kampanię wyborczą? Plakaty to prosta forma trafienia do masowego odbiorcy. Drukujemy plakaty we wszystkich popularnych formatach – A2, A3, B2 etc.
Ulotka reklamowa

ULOTKI REKLAMOWE

Masowa forma dotarcia z informacją do szerokiego grona odbiorców. Drukujemy tanio ulotki dowolnego formatu – A5, A6, DL. W ofercie drukarni są również ulotki składane – bigowane lub falcowane.
Foldery reklamowe, broszury

FOLDERY i BROSZURY REKLAMOWE

Foldery, broszury czy katalogi – to możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług potencjalnym klientom. Standardowe formaty to A4, A5, DL. Szycie zeszytowe zwykłą zszywką lub z oczkiem.
Papier firmowy A4

PAPIER FIRMOWY

Korespondencja firmowa wygląda profesjonalnie na papierze z logiem i danymi firmy. Dbałość o szczegóły sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku marki. Papier firmowy standardowo drukujemy na papierze offsetowym 90g.
Bilety zaproszenia numerowane

BILETY NA KAŻDĄ IMPREZĘ!

Każda impreza czy koncert nie obędzie się bez biletów wstępu. Bilety mogą być perforowane, numerowane, zabezpieczone hologramem. Drukujemy bilety również w krótkich seriach.
Teczka ofertowa

TECZKI OFERTOWE

Starannie przygotowana oferta wzbudzi większe zaufane gdy zostanie przekazana w teczce firmowej. Teczki drukujemy na grubym papierze, możemy je zafoliować i położyć lakier miejscowy UV.
Druk książek

KSIĄŻKI CZYTAMY I DRUKUJEMY

Druk offsetowy jest techniką, która sprawdza się nie tylko w przypadku wykonywania materiałów reklamowych. Doskonale nadaje się też do wydruku książek. Planujesz wydać swój tekst? Wydrukujemy zarówno tomik poezji jak i publikację doktoratu. Książki serwisowe, cenniki, pomoce dydaktyczne – mamy za sobą już wiele realizacji i ogromne doświadczenie.
Koperta z nadrukiem

KOPERTY Z NADRUKIEM

Korespondencja firmowa wręcz wymaga aby przesłać ją w kopercie firmowej z nadrukiem. Świadczy to o wysokiej kulturze biznesowej nadawcy i utrwala profesjonalny wizerunek. Wykonujemy nadruki na kopertach we wszystkich popularnych rozmiarach. Teksty i grafiki mogą być jedno lub wielobarwne. Potrzebujesz koperty z logo firmy? Nasza drukarnia offsetowa z Wrocławia zajmie się realizacją zlecenia.
Gazetki reklamowe

GAZETKI REKLAMOWE

Gazetki reklamowe sprawdzą się podczas wyprzedaży towaru czy w trakcie akcji promocyjnych. To tania i szybka forma przekazania klientom informacji handlowych. Wydrukujemy je na czas!
Notes firmowy

NOTESY FIRMOWE

Notesy lub inaczej bloczki to nieodzowna rzecz na każdym biurku – szybo pozwala zapisać potrzebne notatki. Notesy mogą być klejone, spiralowane, z kolorową okładką. Drukujemy również bloczki samokopiujące.
Wizytówka

WIZYTÓWKI

Kto w dzisiejszych czasach nie ma wydrukowanej wizytówki w portfelu?  Ten mały kartonik jest pierwszym nośnikiem biznesowej komunikacji. Potrzebujesz wizytówek dla swojej firmy? Realizujemy zamówienia na druk offsetowy, obsługując Wrocław, Kraków, Warszawę i inne miejsca w Polsce. Nie masz projektu wizytówki? Zajmiemy się i tym.
Papierowa torba reklamowa z nadrukiem

TORBY Z NADRUKIEM

Prowadzisz butik? Chcesz przekazać materiały marketingowe kontrahentom? Skorzystaj z papierowej torby reklamowej aby podnieść prestiż swojej firmy. Torby mogą być zafoliowane i z lakierem UV.
Zaproszenia

ZAPROSZENIA NA EVENT

Zaproszenia na targi wręczone potencjalnym kontrahentom sprowadzą klienta docelowego wprost do Twoich produktów lub usług. To tania i sprawdzona metoda marketingu – skorzystaj!
Papier do pakowania z nadrukiem

PAPIER PAKOWY

Papier pakowy drukujemy na miękkiej kredzie 90g w dwóch formatach – 68x98cm i 109x153cm. To nowa i dostępna forma przekazu marketingowego dla wszystkich ekskluzywnych sklepów.
Kalendarze reklamowe

KALENDARZE REKLAMOWE

Kalendarz trójdzielny, kalendarz plakatowy czy spiralowany – możliwości jest wiele, aby utrwalić świadomość marki czy produktu u swojego klienta. Wersja mini? Może kalendarz na biurko? Wykona go dla Ciebie nasza drukarnia offsetowa.
Biuwar - kalendarz na biurko

BIUWARY PODKŁADY NA BIURKO

Praktyczne rozwiązanie łączące ze sobą funkcje kalendarza i notesu. Dzięki biuwarom łatwo wprowadzisz porządek na biurku. To również doskonały pomysł na prezent firmowy.

INTROLIGATORNIA

Nasza praca to nie tylko wydruki. Możemy dodatkowo ulepszyć wygląd nawet najprostszych projektów albo zrealizować zamówienia wymagające bardziej zaawansowanej obróbki introligatorskiej. Nasze usługi obejmują zarówno druk offsetowy, jaki i rozmaite czynności pozwalające wzmocnić walory wizualne przygotowywanych materiałów, nadać wyrobom odpowiedni kształt albo zamierzoną funkcjonalność, na przykład dodając spiralę ułatwiającą przekładanie kart kalendarza. Posiadamy szerokie możliwości wykończenia i uszlachetnienia naszych wydruków, między innymi:

  • sztancowanie
  • falcowanie
  • szycie zeszytowe
  • oprawa miękka klejona
  • bigowanie
  • foliowanie mat i błysk
  • lakier miejscowy
  • spiralowanie