Citylight - plakaty wielkoformatowe

CITYLIGHT – PLAKATY XXL

Citylight jest rodzajem ulicznej reklamy zewnętrznej (outdoorowej). Przyjmuje postać podświetlonej tablicy ogłoszeniowej. Zwykle ma format 1,2 m x 1,8 m. Przeszklenie citylightów wykonywane jest ze szkła hartowanego, pleksi lub poliwęglanu, a do skonstruowania ich ram wykorzystuje się profile aluminiowe.

Citylighty  to nowoczesne, typowo miejskie reklamy, kształtujące estetykę ulic. Nie tylko promują wydarzenia, produkty, marki i usługi, ale też stanowią istotny element zurbanizowanego krajobrazu.

Opis usługi:

Plakaty na citylighty drukujemy na papierze 150g przystosowanym do podświetleń i zapewniającym optymalne rozproszenie światła. Wykorzystanie takiego materiału gwarantuje też zamierzone dla tego typu reklamy nasycenie barw oraz wysoki kontrast. Standardowy format tablic podświetlanych to 120cm x 180cm. Warto pamiętać, aby przy projektowaniu citylightów odsunąć ważne elementy graficzne o 5-10cm od krawędzi. Wówczas można mieć pewność, że wszystkie kluczowe informacje będą widoczne i dotrą do odbiorców.

Zastosowanie:

Plakaty citylight znajdują zastosowanie najczęściej w miejscach intensywnego przepływu ludzi (wiaty przystankowe, pasaże handlowe, dworce, deptaki i popularne atrakcje turystyczne). Odpowiednia ekspozycja zapewnia znakomity efekt reklamowy. Odbiorcami informacji przekazywanej w ten sposób są zarówno piesi, jak i kierowcy aut oraz osoby poruszające się środkami komunikacji miejskiej. Plakaty Citylight podświetla się od tyłu, z wykorzystaniem różnych technologii. Zwykle światło zapewniają świetlówki lub energooszczędne diody LED. Użycie podświetlenia dodatkowo zwraca uwagę na reklamowy przekaz i wyróżnia go z przestrzeni miasta.

Citylighty, oprócz promowania produktów, usług, wyprzedaży i rozmaitych wydarzeń, często stanowią uzupełnienie kinowych lub telewizyjnych kampanii reklamowych. Nierzadko informują o organizowanych w danym mieście wydarzeniach kulturalnych. Plakaty Citylight stosuje się też w trakcie kampanii społecznych. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędne okazuje się przedłużone oddziaływanie na odbiorcę.

Jeżeli potrzebujesz plakatów w tej formie, skontaktuj się z naszą drukarnią.