Co możemy dla Ciebie wydrukować?

Reklama na samochodzie? Fototapeta? Ulotki? Teczki?

Oferta drukarni – sprawdź!

DRUKARNIA OFFSETOWA

WIZYTÓWKI . ULOTKI . TECZKI . PLAKATY . NOTESY

Kompleksowa obsługa firm z zakresu druku offsetowego – nie tylko drukujemy – również doradzamy najlepsze i najbardziej ekonomiczne formaty i nakłady. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje sprawną realizację zleceń z zakresu druku offsetowego.

DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA

FOTOTAPETY . NAKLEJKI PODŁOGOWE . CANVAS

Wydrukujemy każdą reklamę w wielkim formacie. Stosujemy dedykowane i oryginalne media co przekłada się na jakość wydruków. Dzięki zaletom cyfrowego druku wielkoformatowego możemy zaoferować krótkie serie w niskich cenach.

PROJEKTY GRAFICZNE I DTP

PROJEKT LOGOTYPU . IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Dzięki kompleksowej obsłudze jesteśmy konkurencyjni cenowo i możemy zaproponować projekt i wydruk w jednym pakiecie. Doświadczony dział graficzny i DTP sprawnie i estetycznie zaprojektuje każdą reklamę i publikację.

OKLEJANIE SAMOCHODÓW

REKLAMA NA AUTO . BRANDING SAMOCHODÓW

Każde firmowe auto to darmowy nośnik reklamowy. Dobrze zaprojektowana reklama na samochód wzbudzi zaufanie do firmy i podniesie jej prestiż. Stosujemy tylko markowe, zachodnie media – dzięki temu reklama jest estetyczna i wytrzymała.

REKLAMA NA WITRYNACH

REKLAMA SKLEPU . OKLEJANIE SZYB

Zaprojektujemy, wydrukujemy i zamontujemy reklamę na witrynie Twojego sklepu czy punktu usługowego. Prowadzimy zlecenie od A do Z – Ty tylko akceptujesz projekt i cieszysz się z wyklejonej witryny.

PLOTOWANIE FOLII

SZYLDY . NAPISY . PRECYZJA . KOLORY

Nowoczesny ploter tnący pozwala precyzyjnie realizować zlecenia na różnego rodzaju naklejki, litery czy szyldy reklamowe. Optyczne pozycjonowanie mediów przyspiesza pracę – dzięki czemu realizujemy zlecenia z dnia na dzień.